Kullanıcı Adı:
Şifre:

1. sayfa


Instagram alışveriş için yeni bir uygulama geliştiriyor
ugur7seven
Konu Sahibi

5 Eylül 2018; 12:30:10
Instagram'ın sahibi olan Facebook gözünü E-ticarete dikmiş durumda. The Verge'nin raporuna göre Instagram, tamamen bağımsız ve sadece alışverişe odaklanmış yeni bir uygulama geliştirmeye başladı. IG Shopping olarak adlandırılması beklenen yeni uygulama ile, kullanıcılar takip ettikleri satıcıların yayınladığı ürünlere göz atabilecek ve dilerlerse Instagram üzerinden satın alabilecekler.
 

Uygulamanın adının IG Shopping olması bekleniyor

Son birkaç yıldır Instagram'ın, küçük veya büyük mağazalar tarafından adeta bir satış kanalı olarak kullanılmasının, dev sosyal medya platformunun iştahını kabartmış olduğunu söylemek yanlış olmaz. Instagram'ın Haziran ayında başlattığı video platformu IGTV'den sonra ikinci projesi olan IG Shopping'in de önümüzdeki aylarda tanıtılması bekleniyor.
Aynı zamanda E-ticaret sitelerine de rakip olabilecek IG Shopping'de isteyen herkes mağaza açabilecek mi? Instagram'ın komisyonu ne olacak? Sistem nasıl işleyecek? Bu tarz sorular kafaları kurcalarken, Instagram'ın henüz konu ile ilgili olarak resmi bir açıklama yapmadığını da belirtmekte fayda var.
  DH Misafiri
5 Eylül 2018; 15:37:57
harici olursa iş yapmaz. instagram'a entegre edeceklerdi sözde. harici uygulama yapıp prim kasma peşindeler ama tutmaz.10ff
5 Eylül 2018; 22:02:26
Letgo yu satin alsinlar işte... gordugum en leş uygulama. En son kullanilmiş çorap satiyorlardi...< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >Instagram alışveriş için yeni bir uygulama geliştiriyor

1. sayfa