Kullanıcı Adı:
Şifre:
Duyuru
Duyuruyu Gizle Yeni DH Portal (Masaüstü) Arayüzü ve Yazılımı 'Alfa Sürüm' Yayında

www.donanimhaber.com adresindeki portalımızın yeni arayüz tasarımı ve yazılımı üzerinde çalışıyoruz. Süreci üyelerimiz ve ziyaretçilerimizle eş zamanlı olarak yürütelim diye alfa sürümümüzü üye olan-olmayan herkese açık şekilde paylaşıyoruz. Sizleri de bu deneyime dahil olmaya davet ediyoruz.

Detaylara ve alfa sürüme nasıl geçiş yapacağınıza dair yönlendirmelere bu konudan erişebilirsiniz.
Kullanıcı Profili
Profil Özeti
HuckleberryFinn
Çavuş
Gerçek AdTamer Öztürk
Konumİstanbul,Fatih
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 7 Mayıs 2006
Mesaj sayısı: 51
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 6 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Telefon ile ilgili 1 aylık kullanım sonrası genel izlenimlerim. Tasarımı zaten çok güzel Hız süper bir çok uygulama aynı anda açıkken bile donma ... Mesaja git »
Selamlar, Bir süredir konuyu takip edemiyorum . Kılıf konusunda neler konuşuldu bilmiyorum . Yaklaşık 1 aydır p10 plus kullanıyorum . Pil performans... Mesaja git »
Merhaba, sadece cihaz 2500, pasaport kaydı 150 civarı tutuyor. Aşağıda verdiğim linkte modellerin fiyatları var ( arabistan). Yanlız bir çok model... Mesaja git »
Merhaba, arabistanda jarirden alındı. Linki : http://www.jarir.com/sa-en/smartphones-accessories/huawei-smartphones-&-accessories/huawei-p10-plus-sm... Mesaja git »
Selamlar, 4 ay süresi var . max. 4 ay önce giriş yapmış olmalısınız.... Mesaja git »
Merhaba, p10 plus ı 2 hafta önce dubaiden getirdi arkadaşım 2500 e geldi. Dubai içinde ucuz diyorlar. Avrupa'da pahalı.... Mesaja git »
Merhaba, p10 + henüz satışta değil . vatan 4000 küsür yazmış ön satışına. Yurtdışında 2500 tl ye bulabildim. Telefon aynı telefon... Mesaja git »
Merhaba, Aklımda mavi vardı. Fakat bu tip renklerde ton farkı çok önemli, resimlere bakarak emin olamadım ve siyah aldım .... Mesaja git »
Selamlar, P10 Plus telefonu dün itibarı ile kullanmaya başladım . Yurtdışından getirtip, pasaport kaydı yaptık . İlk izlenimlerim - Eskiden bulund... Mesaja git »
Selamlar, Bende 2 haftadır bu telefonu inceliyorum .Samsung telefonları sevemedim bir türlü, iphone'a çakallıkları yüzünden gıcığım. Bu hafta Arab... Mesaja git »
İmza