Kullanıcı Adı:
Şifre:
Duyuru
Duyuruyu Gizle Yeni DH Portal (Masaüstü) Arayüzü ve Yazılımı 'Alfa Sürüm' Yayında

www.donanimhaber.com adresindeki portalımızın yeni arayüz tasarımı ve yazılımı üzerinde çalışıyoruz. Süreci üyelerimiz ve ziyaretçilerimizle eş zamanlı olarak yürütelim diye alfa sürümümüzü üye olan-olmayan herkese açık şekilde paylaşıyoruz. Sizleri de bu deneyime dahil olmaya davet ediyoruz.

Detaylara ve alfa sürüme nasıl geçiş yapacağınıza dair yönlendirmelere bu konudan erişebilirsiniz.
Kullanıcı Profili
Profil Özeti
aquabellasuaritma
Er
Gerçek AdFatih BEDİR
Meslekhttps://www.suaritma.org.tr
Konumtr
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Ocak 2017
Mesaj sayısı: 6
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 8 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Site Adresi: https://goo.gl/MEvaJ1 = TIKLAYIN BURAYA İstenilen Fiyat: 650 TL Sitenin Aylık Getirisi: geliri yok.... Mesaja git »
Marka Ev Tekstil e-ticaret Sitesi Maliyetine Satılıyor Bakmadan Geçmeyin başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Site adresi: https://goo.gl/rQxK4L (marka olma yolunda bir domain) Site için istenen fiyat: 350 TL Fiyat sadece bugüne özel fiyattır arkadaşlar. ... Mesaja git »
Web sitesi açmak başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
https://www.opencartgold.com Tavsiye ederim paketlerimiz çok uygun... Mesaja git »
E-Ticaret Sitesi Aranıyor, Limit Yok başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
https://forum.donanimhaber.com/marka-ev-tekstil-e-ticaret-sitesi-maliyetine-satiliyor-bakmadan-gecmeyin--124389383#124389383 Merhabalar eğer düşünü... Mesaja git »
Site adresi: https://goo.gl/rQxK4L (marka olma yolunda bir domain) Site için istenen fiyat: 350 TL Fiyat sadece bugüne özel fiyattır arkadaşlar. ... Mesaja git »
ALINIK ETİCARET SİTESİ başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
pm gönderdim inceleme fırsatınız oldu mu acaba ?... Mesaja git »
Site Adresi: Telefon ile verilecektir. (0850 304 27 40) İstenilen Fiyat: 750 TL (ufak da olsa pazarlık payı vardır) Sitenin Aylık Getirisi: proje ... Mesaja git »
Su Arıtma ve Su Arıtma Servisçileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SASASDER) su arıtma SASASDER derneği bir çok kişi/kurum tarafından ne kad... Mesaja git »
Kırşehir ilinde yerel haber merkezi olarak yayında olan web sitemiz üzerinden kırşehir haber olarak VEKİLİN DEĞİL HALKIN HABERCİSİ sloganı ile yayında... Mesaja git »