Kullanıcı Adı:
Şifre:
Duyuru
Duyuruyu Gizle Yeni DH Portal (Masaüstü) Arayüzü ve Yazılımı 'Alfa Sürüm' Yayında

www.donanimhaber.com adresindeki portalımızın yeni arayüz tasarımı ve yazılımı üzerinde çalışıyoruz. Süreci üyelerimiz ve ziyaretçilerimizle eş zamanlı olarak yürütelim diye alfa sürümümüzü üye olan-olmayan herkese açık şekilde paylaşıyoruz. Sizleri de bu deneyime dahil olmaya davet ediyoruz.

Detaylara ve alfa sürüme nasıl geçiş yapacağınıza dair yönlendirmelere bu konudan erişebilirsiniz.
Kullanıcı Profili
Profil Özeti
Hakan
Binbaşı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Haziran 2005
Mesaj sayısı: 1289
2. el mesaj sayısı: 1100
İmza
Bu profil gizli olduğu için bazı detayları göremiyorsunuz.
Hakkında
Alışveriş Yaptıklarım: ozden, FATALIST, eozen81, inshroud, okanakkoyun, SCORPION07, kendinibil, MertSener, juniouremre, magicboyguccino, dr.amon, evrenel, said007, tamerce06, pence46, gokunal, gøød chãrlotté(x2), brk_ertk, PesimistChe(∞), disasterx, GuNSTuR, Evren, smela, cagdasoneren(x2), gokhan1903bjk, murat23, Screammm, decxal, san_jose, X-GeN, unyeee, enmisafir, cnbsr, eahmet, tb2crz, gidakontrol, sarin, efee09(x2), fifa_05, seko2001, Godet, ozgur_erdogan, Miharbi, @mc@bey, serden, Tears For Fears, Ceyhun, stifflers, C.apture, zerogs, cydonia, biolog_hakan, manoth, musiclover, akin081, ulashh1907, esrayp, emevi, eL1te(∞), akdogan54, hobbs, babadagi, celikhalit8, X, hekimoglu19, Cornomer, yy722, seth_06, OznB, uaral, Serkan2060, ıspanak, laststate, Spyc0mpil3, blackkedi, Hızırbey(x2), uffuk, blackkedi, heper_atilla, ax(x2), phys, bytepire, dimitradon, toyyl, emperorkhan, legalismet, Solid State Disk, emre_81, Buzmavili, Orqun06 fernsehn, serhat1971

Bu kişiye dikkat: magmasters
Olumsuz: Flexsible (İlgisiz satıcı, satıştan vazgeçti.)

mj_pelit: Seviyesiz

Asla alışveriş yapmayacaklarım: mykt

Finarfin34: Ürünü alacağım der, banka hesap bilgilerini istedikten sonra sessizce kaybolur ve PM'leri okuyup cevap vermez. Kesinlikle önermiyorum.

AtiMX4: Fotoğrafını görmediği ürüne garantisiz diye ahkam keser, sonra da mesajını silip kaçar.

Yesil+: Takas yapmak ister, anlaşmaya varılınca PM'leri mailden görüp açmaz. Vakit kaybı yaşatan bir çocuk.

recepivedik06: Sözünün eri olmayan, ürünü alacağım diye insanın iki gününü boş vaatleriyle çalan bir insan.

Huer G'oone: Vakit kaybı, uzak durun.

Beasley.: Ürünü sattım dedikten sonra vazgeçip, 2 gün boyunca attığım özel mesajlara ve kısa mesaja cevap vermeyip vazgeçtiğini söylemekten aciz bir üye. Sözüne güvenilmez.

http://forum.donanimhab...m/m_79211615/f_//tm.htm