Şimdi Ara

T100 CHI VS T100HA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Asus T100 CHI ile T100HA modelleri arasında kaldım.Amazon.com dan sipariş vereceğim.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

http://www.amazon.com/gp/product/B014854RGK?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER

http://www.amazon.com/gp/product/B00TCUKWE8?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_2&smid=A17MC6HOH9AVE6

• Konu yanlis yerde. Windows tablet bolumune de acarsaniz daha iyi bilgi alabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım en büyük fark ha modelinde usb-c port, 4gb ram ve plastiğe çalan kalitesiz bir kasa

Chi ise alimünyum gövde 2 gb ram ve çok daha yüksek çözünürlüklü bir ekranla geliyor. Bende kararsız kaldım, ipadi satıp almayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

Sanırım en büyük fark ha modelinde usb-c port, 4gb ram ve plastiğe çalan kalitesiz bir kasa

Chi ise alimünyum gövde 2 gb ram ve çok daha yüksek çözünürlüklü bir ekranla geliyor. Bende kararsız kaldım, ipadi satıp almayı düşünüyorum.

Aynen.Attığım linkteki T100 chi yi sipariş ettim az önce.Gümrük vergisi istemedi.Amazon.com da yetkili biri ile görüştüm.Gerekli olsaydı isterlerdi.İstemediyseler onların sorumluluğunda olduğunu söyledi.Bakıp görelim neler olacak :) Kargo ücreti fazlaydı sanırım onun içerisine dahil etti satıcı gümrük vergisini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknkznci -- 25 Ekim 2015; 15:03:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hknkznci

quote:

Sanırım en büyük fark ha modelinde usb-c port, 4gb ram ve plastiğe çalan kalitesiz bir kasa

Aynen.Attığım linkteki T100 chi yi sipariş ettim az önce.Gümrük vergisi istemedi.Amazon.com da yetkili biri ile görüştüm.Gerekli olsaydı isterlerdi.İstemediyseler onların sorumluluğunda olduğunu söyledi.Bakıp görelim neler olacak :) Kargo ücreti fazlaydı sanırım onun içerisine dahil etti satıcı gümrük vergisini.

Seneye bende kendim gidecegim acaba chi'nin usb c versitonu cikar mi diye beklesem mi diyorum. Cunku 4gb ramli versiyonu ekran olarak berbat. Kendi adima konusayim ekran her zaman 1 numarali etken benim icin eger uzun sure kullanimda goz agrisi bas agrisi cekmek istemiyorsaniz kaliteli ekranin faydasi cok.

Fiyat olarak total ne tuttu? 32 mi 64 gb mi aldiniz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hknkznci

quote:

Seneye bende kendim gidecegim acaba chi'nin usb c versitonu cikar mi diye beklesem mi diyorum. Cunku 4gb ramli versiyonu ekran olarak berbat. Kendi adima konusayim ekran her zaman 1 numarali etken benim icin eger uzun sure kullanimda goz agrisi bas agrisi cekmek istemiyorsaniz kaliteli ekranin faydasi cok.

Fiyat olarak total ne tuttu? 32 mi 64 gb mi aldiniz?

64 GB aldim.1280 TL civarina geldi.Yuksek ihtimal yeni versiyonuda cikar diye dusunuyorum.Asus baya ustune dustu chi serisinin.

• quote:

Hocam hala aynı mı düşünüyorsunuz? Ben bu konuyu bugün gördüm de,yine aynı şekilde iki cihaz arasında kararsız kaldım. Yenileri çıkmış mıdır?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.