Şimdi Ara

T6 DA UBER KESİLİR (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
4
Favori
8.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: r4hm4n

R4hm4n#2228 beraber uber yapmak isterim

pazar gününe hazırlan sabah8den akşam 10a kadar uber kescem pazar günü uber günü olacak
  • eywallah çok makbule geçti :) teşekkürler
  • Bu gün girdik canpolat ile ilk başta çıkın yazdı noluyoz falan dedim meğerse kendi kesiyormuş biz menüde bekliyormuşuz tam kesmek üzereyken bizi çağırıp dropu almamızı sağlıyor çok temiz iş şuan sadece valor kasmada sıkıntı var mp10 diye çok ölüyoruz

teşekkürler bu arada
  • herhalde arkadasa ne kadar tesekkur etsek azdır biz menude muhabbet ediyoruz o uber kesiyor temiz iş yattığın yerden malı gotur ben biraz daha makina toplayam her makina bir yuzuk demek nasılsa :p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: silent59

herhalde arkadasa ne kadar tesekkur etsek azdır biz menude muhabbet ediyoruz o uber kesiyor temiz iş yattığın yerden malı gotur ben biraz daha makina toplayam her makina bir yuzuk demek nasılsa :p

aynen Sağolsun .
  • Önemli değil arkadaşlar sizde sağ olun keşke daha çok boş zamanım olsada sizlerle daha çok oynasam yarın elektirikler kesilecekmiş öğlen 12 den sonra akşam 10a kadar uber kesebilirim kestirmek isteyen uber yardım yazıp arkadaşlık göndersin yada bu konuya batle tag ını bıraksın ben eklerim şu anda saat 10 a kadar boşum isteyen eklesin yada batletag ını bıraksın
  • Canpolat hocama tekrar teşekkürler. Topladığım makinaları acayip değerlendirdi, 1 legandry, 6 set item, 6 hellfire ve 6 key key olarak bana geri döndürdü ne kadar teşekkür etzem azdır. ellerine sağlık
     T6 DA UBER KESİLİR
  • Bende bunları bastım dün
     T6 DA UBER KESİLİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CANPOLAT68 -- 7 Nisan 2013; 9:21:30 >
  • Machinesi olan gelsin bugun aksam 10 a kadar uber yapıcam
  • elimde 2 key var 1 tane daha kasayım girerim tagını ekliyorum şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: maaile

elimde 2 key var 1 tane daha kasayım girerim tagını ekliyorum şimdi

batlletag ın ney?
    dante

nexus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CANPOLAT68 -- 8 Nisan 2013; 14:05:38 >
  • teşekkürler hızlı ve sorunsuzca hellfire ringime sahip oldum

KARA
  • Ödeme yapıyor muyuz? Gruba hep tek kişi mi alıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: shruikan

Ödeme yapıyor muyuz? Gruba hep tek kişi mi alıyorsun?

Yokya ne ödemesi machinen varsa arkadas teklifi gönder bana uber yadım diyede mesaj ekle keseyim mp10da

Bugünde bunu bastım
     T6 DA UBER KESİLİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CANPOLAT68 -- 8 Nisan 2013; 16:13:58 >
  • Usta teşekkürler, sayende gayet seri bi şekilde 4 tane hellfire ringim oldu.
  • Dün baya yardımcı oldu arkadaş sağolsun. Ellerine sağlık. (ihancioglu#2729)
  • sizde sağolun
  • iyilik meleği mübarek 20 e yakın hellfire aldım sayesinde
  • Can Polat ellerin dert görmesin.
    Klas tarz, seri hellfire.
    Helal derim daha da bir şey demem.
  • Ben tekrar tekrar teşekkür etmekten yoruldum, canpolat uber kesmekten yorulmadı 3 hellfire'ım daha oldu. ellerine sağlık canpolat hocam ...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.