Şimdi Ara

t610 denize girdi(YARDIM)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2 gün önce t610 cebimdeyken denize girmişim doğal olarak telefon çalışmıyor. acaba bu telefon tamir olurmu olursa garanti dışımı olur ve ne kadar sürer evdekiler farketmeden çalışması lazım yoksa biraz kötü olucak lütfen bilgisi lan biri yardım etsin

• tüm sorun t610un yüzme bilmemesinden olsa gerek..

şaka bi yana;
    telefon garanti kapsamı dışında kalmıştır..kullanıcı hatasından dolayı çünkü..

bu arada;
    2 gün önce olmuş olay..şimdi ne desek geç ama hemen bataryayı çıkarman falan lazımdı..umarım çıkarmışsındır..
    yapılması için bir umut sürmesi amacıyla diyorum

sonuç olarak;
    telefonculara para yaptırmaya çalışacaksın telefonu...geçmiş olsun kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 4 Haziran 2006; 14:25:30 >

• harçlıkla yapılabilir bir durumdur işallah 10 dk fln kaldı sonra saate bir bakıyım dedim telefon açılmıyınca tabi durumu anladım
  • quote:

Orjinalden alıntı: umut*TAF

harçlıkla yapılabilir bir durumdur işallah 10 dk fln kaldı sonra saate bir bakıyım dedim telefon açılmıyınca tabi durumu anladım

telefoncuların insafına kalmış para işi..herkes kafasına göre para biçer ona..
    umarım yapılır..tekrar geçmiş olsun
  • pil çıkarıldıktan sonra telefonu su dolu bi kaba koyup içindeki tuzun gitmesini sağlaman lazım...bundan sonra pil takmadan 1-2 gün bekleyip öle pil takmalısın o zaman belki çalışıo...benim t28de öle olmuştu...tuzlu su çok çok zarrlıdır elektronik devreler için
  • quote:

Orjinalden alıntı: burakk76

pil çıkarıldıktan sonra telefonu su dolu bi kaba koyup içindeki tuzun gitmesini sağlaman lazım...bundan sonra pil takmadan 1-2 gün bekleyip öle pil takmalısın o zaman belki çalışıo...benim t28de öle olmuştu...tuzlu su çok çok zarrlıdır elektronik devreler için

bunu deniyorum bir bardağın içine otruttum dolapta bir yere saklıyıcam
  • gecmıs olsun kardes ınsallah kurtulur telefonun
  • suyunu bir kaç kere değiştirsen iyi olur. (şaka gibi ama değil arkadaşım, ciddiyim) tuzlu su yüksek iletkenlik özelliğinden dolayı elektronik cihazlara çeşme suyundan daha fazla zarar verir. ayrıca kuruduktan sonra içeride kalan tuz kristalleri başta tuşların basmaması olmak üzere çeşitli sorunlar yaratabilir.
  • saolun arkadaşlar çözünen tuzun suyun derişikliğini arttıracağıdnan dolayı yapıyorum o işlemi. bu telefonun çalışması çok önemli çalıştıktan sonra bozulursa bozulsun
  • Kardeş geçmiş olsun(başın sağolsun)
  • Bence de başın saolsun artık... 2gün tuzlu halde kaldıysa devreleri çürümeye başlamış olabilr, arkadaşın 6630'u çürümüştü tamamen ve yapılamadı da..
    quote:

Orjinalden alıntı: saleyman

Kardeş geçmiş olsun(başın sağolsun)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.