Şimdi Ara

T6300 3+1 Olarak Çalışma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bimeks'ten 79 tlye kapalı kutu olarak aldığım T6300 ses sisteminin kurulumunu yaptım.Ses sistemini deniyorum ancak 3+1 olarak çalışıyor.Anakartım M5a97 evo r2 ve anakarta bağladım.Sizce sorun ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Realtek hd audio yöneticisine baktınmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Realtek hd audio yöneticisine baktınmı?

Realtek Hd Audio testinde bahsettiğim 2 tane hoparlör çalışmıyor.Yanlış takmış olabilirim diyerek kontrol ettim ama kafam karıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RobZombie92

Bimeks'ten 79 tlye kapalı kutu olarak aldığım T6300 ses sisteminin kurulumunu yaptım.Ses sistemini deniyorum ancak 3+1 olarak çalışıyor.Anakartım M5a97 evo r2 ve anakarta bağladım.Sizce sorun ne olabilir?

O fiyata nasıl aldın hayret bedavadan daha bedava hayırlı olsun nasıl menunmusun bende aynısnı kullanıyorum ses kartın vs varmı ayarlar nasıl
  • Ses sisteminizle alakalı değil o durum ses kartınız ile alakalıdır. Onboard ses kartınızda Speaker Fill ( hoparlörleri doldur ) seçeneği yoksa youtube vs. 5.1 ses alamazsınız.

mp3 ler için ise foobar2000 müzik çalarını indirip channel mixer eklentisini kurun ve ayarlarından 6 hoparlörü seçin arkalardan çok kaliteli olmasada ses gelecektir.

Asus un xonar larında dolby vs var hoparlörlerin hepsini çalıştırıyormu bilmiyorum ama şuan Sb audigy 7.1 var cmss-3d sayesinde bütün hoparlörlerden ses alabiliyorum. yakında sound blaster zx alacağım ondada surround özelliği var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

quote:

Orijinalden alıntı: RobZombie92

Bimeks'ten 79 tlye kapalı kutu olarak aldığım T6300 ses sisteminin kurulumunu yaptım.Ses sistemini deniyorum ancak 3+1 olarak çalışıyor.Anakartım M5a97 evo r2 ve anakarta bağladım.Sizce sorun ne olabilir?

O fiyata nasıl aldın hayret bedavadan daha bedava hayırlı olsun nasıl menunmusun bende aynısnı kullanıyorum ses kartın vs varmı ayarlar nasıl

Hocam ürün Bimeks'in sitesinde tek bir yerde stokta görünüyordu.Almaya gittiğimde kapalı ama eski bir kutu içinde duruyordu.29 tl biparam vardı, 50 tl nakit ödedim ve 7.5 tl daha bipara verdi.Anakart üzerindeki ses kartı ile film modunda kullanıyorum.

• dostum merhaba sana şunu söylim bugüne kadar logitech x540 ve z5500 kullanmış biri olarak t6300'ün tiz ve midleri logiye fark basar logide tiz ve midler yok ses sanki uyduların içinde haps olmuş dışarıya çıkamıyor, ses kartı alsanda bir yere kadar tiz mid veriyon oda yapay ve sanal ,t6300'ün tizleri midleri çok çok iyi öyleki ,creative x-fi surround 5.1 ses kartı kullanıyorum X-Fİ Crystalizer bile standartta duruyor,normalde x540'da 100'e fullerdim tiz gelsin diye ama nerde x540 çok iyi lakin bass severler için iyi ,x540'ın bass'ı 8 alırsa t6300'ün basss'ı 6.5 puan alır, işte bass logi kadar iyi değil ama onuda ses kartından hal ediyorum bir şekilde, sen ses kartı almadan sistem kullanıyorumda deme dostum x-finin hangi ses kartını alırsan al x-fi titanyum ikinci elde çok temiz gidiyor ancak anlarsın farkı

• quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

dostum merhaba sana şunu söylim bugüne kadar logitech x540 ve z5500 kullanmış biri olarak t6300'ün tiz ve midleri logiye fark basar logide tiz ve midler yok ses sanki uyduların içinde haps olmuş dışarıya çıkamıyor, ses kartı alsanda bir yere kadar tiz mid veriyon oda yapay ve sanal ,t6300'ün tizleri midleri çok çok iyi öyleki ,creative x-fi surround 5.1 ses kartı kullanıyorum X-Fİ Crystalizer bile standartta duruyor,normalde x540'da 100'e fullerdim tiz gelsin diye ama nerde x540 çok iyi lakin bass severler için iyi ,x540'ın bass'ı 8 alırsa t6300'ün basss'ı 6.5 puan alır, işte bass logi kadar iyi değil ama onuda ses kartından hal ediyorum bir şekilde, sen ses kartı almadan sistem kullanıyorumda deme dostum x-finin hangi ses kartını alırsan al x-fi titanyum ikinci elde çok temiz gidiyor ancak anlarsın farkı

Tavsiye için teşekkürler :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.