Şimdi Ara

T200 yardım PLS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar win 98 İşletim sistemi kullanıyorum.telefonu bilgisayarıma
    tanıtamıyorum.Yeni donanım arattırdığımda telefon kapanım acılıyo ve bilgisayar kitleniyor. Sony Ericsson'un sitesinden driver indirmeme rağmen tanıtamadım.Lütfen yardımcı olurmusunuz.[?]
    e-mail:Tasseten@yahoo.com

• Arkadasım seninle aynı sorunu bende bundan iki ay once telefonumu yeni alınca yaşadım.Win 98 ilk surumleri bu tel. modem olayını kaldırmıyo.Ancak 98 second editionlarda bu olay var .Sana tavsiyem Xpyi kurmandır.Kurulum cok kolay ve hic bir sorun yaşamassın..
  • ubreakable XP için kullandığın driver ı bana gönderebilirmisin? veya linkini verir misin?
    mehmetrix@yahoo.com
  • driveri gondermeye gerek yokwww.sonyericsson.com/tr adresine gir orda her tel. modeli icin ayrı ayrı driverleri var ordan indir herhangi bir problem olmuyor
  • ben bu adresten indirdim. ama setup.exe yolu geçersiz.gerekli dll dosyalarının olduğundan emin olun hatasıyla karşılaştım.dahası telsimdende indirdim ama o da win98 içinmiş.. ne yapacağimi şaşırdım.. yardım edin lütfen
  • Unbreakable senin işletim sistemin nedir? hangisini indirdin bide linki verebilirmisin bi zahmet...
  • www.sonyericsson.com/tr de bende bulamadım
    Unbreakable bana maille(mehmetrix@yahoo.com) gönderebilir misin? XP driver T200 .Bendeki sorun çıkarıyor. bazen bağlanıyor bazen bağlanmıyor.
  • ya sonyericssonun sitesinde varya dedigim driver. set up exe.yi kurun otm. olarak zaten win. onu kuracak sonra herhangi bir problem olmuyo.aynısını bende yaptım şu an sorunsuz kullanıyorum
  • Unbreakable ben xp için olanı bulamadım şahsen. 2000/98SE/ME için var sonyericsson.com da.. sen nereden indirdin biliyorsan linki bi yazarmısın yada elinde varsa maille gönderebilirmisin
    dr_dr_mad@hotmail.com
  • Sonyericsson un sitesindeki sürücüler tek bir klasörde hepsi mevcut.Release notes içine göz atarsanız -The driver is compatible with Windows XP, Windows 2000 and Windows 98/Me-yazdığını görürsünüz.Herhalde ingilizce bilmeyen biri bile anlayabilir şöyle bir göz gezdirince.
    Ayrıca
    - The installation procedure for Windows 98, Windows 98 SE, and
    Windows Me has been completely changed. Installing the driver
    files and adding and removing T200 modems are now handled by a
    dedicated setup application, Setup9x.exe.

Özetle win9X için setup programı konduğu,sürücü ekleme ve kaldırma işinin setup ile yapılacağını anlatıyor.

- There is no change in the installation procedure for Windows 2000 and
    Windows XP.
    2000 ve XP için değişiklik yok

Windows 2000/XP
    - - - - - - - -
    The package is installed as any modem on a Windows 2000/XP system. It
    can be installed either from the control panel applet "Phone and Modem
    Options" or "Add/Remove Hardware".
    2000 ve XP için Denetim masası-Telefon ve modemlerden-ekle kaldır kullanarak yüklenecek

Ayrıca Win98 için
    Windows 98
    - - - - - -
    The first version of Windows 98 lacks two files needed for the driver
    package to work. The two files can be copied from a Windows 98 SE system
    and placed in the same directories. The two files are:

%windir%\system32\drivers\ccport.sys
    %windir%\system\wdmmdmld.vxd

%windir% denotes the base directory where Windows is installed; e.g.,
    C:\Windows.

Win98 sürücü paketinin çalışması için gereken iki dosyadan yoksundur.Herhangi bir win98SE den aynı klasöre kopyalanabilir.(klasör yolları belirtilmiş)Not:Sürücü klasöründe bu iki dosyada mevcut.

Eh artık kimsenin aklında sürücülerle ilgili bi pürüz kalmamıştır herhalde.Sonyericsson sitesine gidip destek bölümünden tel modeli seçip global destek seçip drivers scripts patches dan sürücüleri indirebilirsiniz...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.