Şimdi Ara

T240 MI T240HD Mİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim sorum şu:bütçem 700 ytl amacım xbox bağlamak ve tv izlemek pc için deil yani sizce t240 normalinden alıp bir de pcden bağımsız bir tv kartı mı alaıyım yoksa taksitle t240hd mi alayım sizin fikriniz nedir?yani iki monitör arasındaki tek fark tv tuner mi

• evet birader belediye vericisinden izlemeyeceksen ki en büyük aptallık olur bence monitör al.
    seoul ve yumatu hdmi çıkışlı uydu alıcı çıkardı yumatu bence 120 lira falan olur.
    pc den bağımsız da izlersin.
    aynı durumdayız seninle yani. ben tunersiz alacağım.
    ben 650 ye buldum t240.
    sen daha ucuz buldun mu
  • quote:

Orjinalden alıntı: id850520

evet birader belediye vericisinden izlemeyeceksen ki en büyük aptallık olur bence monitör al.
    seoul ve yumatu hdmi çıkışlı uydu alıcı çıkardı yumatu bence 120 lira falan olur.
    pc den bağımsız da izlersin.
    aynı durumdayız seninle yani. ben tunersiz alacağım.
    ben 650 ye buldum t240.
    sen daha ucuz buldun mu

650 mi t240 mı nerde buldun birader yha :S
  • eksende
  • ya ben de bayram dönüşü alacam dolar bir düşerse 600 falan daha iyi olur şu an için eksen de en iyi fiyatlar ama ölü piksel beni biraz caydırıyor avermedia die bir marka varmış ondan almayı düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: gilbertarena

arkadaşlar benim sorum şu:bütçem 700 ytl amacım xbox bağlamak ve tv izlemek pc için deil yani sizce t240 normalinden alıp bir de pcden bağımsız bir tv kartı mı alaıyım yoksa taksitle t240hd mi alayım sizin fikriniz nedir?yani iki monitör arasındaki tek fark tv tuner mi

Arkadaşlar daha önce bu konu çok konuşuldu... daha önceki konulara bakarsanız bişeyler bulabilirşiniz
  • ok bakmamıştım özür dilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoZkırKuRdU20 -- 28 Kasım 2008; 0:37:19 >
  • arkadaşlar t240 ı teşhir eden bir mağaza bilen var mı çıplak gözle incelemek istiyorum
  • Beyler ben yeni aldım.Allaha şükür ölü pixel yok.Ürün fena değil.Yalnız kontrast oranı gerçekten çok fazla olduğundan çok yakından bakmamak lazım,gözü fazla yoruyor.Bir de hdmi den digital receivar bağlarsanız, monitor ayarlarından AV Mod u kapatmanızı öneririm,bu şekilde daha net görüntü alınıyor.
  • su anda eksende yazan fıyat 621 ytl ve eksene gıttıgınız de urunu ıncelıyebılırsınız arkadaslar,bende t240 alcam yılbasından sonra umarım dolar duser
  • t240 inanılmaz bir şey yahu..

bence paran warsa t240hd al gitsin...
  • Vatan bilgisayarda 636,88 YTL (KDV Dahil) Fakat kampanya yılbaşına kadar sanırım.
  • T240 al.
    T240HD icin kesin konusmicam ama T220 T220HD'den cok daha iyi performans veren bir monitor. Tahminimce T240 da T240HD'den daha iyidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.