Şimdi Ara

t50 hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu anda galaxy s2 kullanıyorum ve 3.senesini doldurdu,bazı sorunlar oluştu telefonda kendi kendine kapanma sorunları felan ve şimdi faturaya ek sadece T50 alabiliyorum.Sormak istediğim sorular s2 den sonra t50 ye gecmek mantıksızlık mı malum acil telefona da ihtiyacım var iş icablı olarak.Nakit param olmadığı icin bu konuyu actım.T50 işimi görür mü kısaca?

• s2 ye cyanogenmod kurarak bir süre daha idare edebilirsiniz, nakit para bulduğunuzda t50 yerine moto g daha iyi bir seçim olacaktir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firtilli

s2 ye cyanogenmod kurarak bir süre daha idare edebilirsiniz, nakit para bulduğunuzda t50 yerine moto g daha iyi bir seçim olacaktir

Zaten 4.4.4 cyanogen mod yüklü.Ama donanımsal olmasından kaynaklı kapanma sorunları var batarya ile de alakası olamaz cünkü 2 tane orjinal batarya kullanıyorum,neden motorola g ben onu anlamadım özellikleri t50 ile hemen hemen aynı.
  • Asuslara bak.
  • T50 kullanıyorum , ölü piksel var , menü geçişlerinde kasma var tabi ben root moot yok odun gibi kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SesliDüsünenFilozof

T50 kullanıyorum , ölü piksel var , menü geçişlerinde kasma var tabi ben root moot yok odun gibi kullanıyorum

İşte aradığım cevap buydu sağolasın kardeşim.Başka modellere yöneleceğim.
  • DrAgonn_54 kullanıcısına yanıt
    stock androidle kasma sorunu yok, güncelleme desteği var, kasa kalitesi daha iyi, batarya performansi çok daha iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: DrAgonn_54

Şu anda galaxy s2 kullanıyorum ve 3.senesini doldurdu,bazı sorunlar oluştu telefonda kendi kendine kapanma sorunları felan ve şimdi faturaya ek sadece T50 alabiliyorum.Sormak istediğim sorular s2 den sonra t50 ye gecmek mantıksızlık mı malum acil telefona da ihtiyacım var iş icablı olarak.Nakit param olmadığı icin bu konuyu actım.T50 işimi görür mü kısaca?

T50 deki ram 1 gb bile deil sana onun yerine qatro f1435 tavsiye ederim, t50 kullandim iki uc programdan sora bildigin kasmaya basladi, elindeki cihazdan sora attan in esege bin muhabbeti olur.

• T50 kullaniyorum, kasmalardan kurtulmanin tek yolu, root yapip islemciyi overclock etmek, ramin tampon belleğini yukseltmek.
    Tabi varantiden cikar bu durumda.

• T50 çok şık,ama ara yüzde kronik kasma sorunu var, ancak launcher ile duzeltilemiyormu?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.