Şimdi Ara

t60 ımı satmayı düşünüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • t60 ımı satmayı düşünüyorum hiç bir sorunu yok sadece ekranın kenarına japon yapıştırıcısı damladı sizce fiyatı ne kadar olmalı en yüksek fiyatı diyene satıcam

• 200 civarı olabilir tam bilmiyorum ama benimde t60 ım var üstüne ses kalitesi bilmiyorum süper bi cihaz
  • Kapasite nedir..

Bende de var.. Eğer çok sıkışık değilsen bence satma..

Şu an piyasada alternatifi yok..
  • merhaba t60 ı satıyorsan ben alabilirim
  • 60dolara sıfırı satılıyor 200tl dıyen sahıs ortak sanırım
  • :) yazıldığı tarihe bak istersen bi ara 250 tl ye kadar çıkmıştı kriz döneminde şimdi dediğin fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlderGamer -- 4 Ocak 2010; 22:01:58 >
  • sandisk sansa clip ile arasında ne kadar fark vardır ? bu t60ın
  • quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

sandisk sansa clip ile arasında ne kadar fark vardır ? bu t60ın

sansayı kullandum sımdı t60 var emın ol sansa yanında makıne degıl...
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruxxx

quote:

Orijinalden alıntı: FieSTaA

sandisk sansa clip ile arasında ne kadar fark vardır ? bu t60ın

sansayı kullandum sımdı t60 var emın ol sansa yanında makıne degıl...

çok ağır yazmışsınız..
  • iriver T60 SE 4gb olanı piyasaya çıkmış tekrar.. 60$ civarı fiyatı..
    http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=iriver+T60+SE&_armrs=1&_from=&_ipg=
  • Bunun üretimi bitmemişmiydi.

İriver artık kalem-ince pilli model üretmeyecekti diye okumuştum..

Eğer vazgeçmiş ise çok doğru bir karar bence..

Bende 2 gb lık model var.. Olmasa idi şu 4 lükten alırdım..
  • ben aldım T60 SE 4gb olanı. radyosu bütün frekansları çok net alıyor, hatta bulunduğum konumdan bir türlü net ses alamadığım radyo voyage'ı bile net dinleyebiliyorum... evladiyelik bir alet. kulaklığınıda değiştirmişler bunu sennheiser'a yaptırmışlar diye okumuştum bir yerde, bana yetti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONURTO -- 7 Ocak 2010; 17:04:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ONURTO

ben aldım T60 SE 4gb olanı. radyosu bütün frekansları çok net alıyor, hatta bulunduğum konumdan bir türlü net ses alamadığım radyo voyage'ı bile net dinleyebiliyorum... evladiyelik bir alet. kulaklığınıda değiştirmişler bunu sennheiser'a yaptırmışlar diye okumuştum bir yerde, bana yetti.

Nereden kaça aldın? Birkaç aydır ebay'de var ama bi mağazadan almak daha iyi olur diye düşündüğüm için almadım. Bir de şarjı 44 saate yakın gidiyor mu gerçekten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ok1907

quote:

ben aldım T60 SE 4gb olanı. radyosu bütün frekansları çok net alıyor, hatta bulunduğum konumdan bir türlü net ses alamadığım radyo voyage'ı bile net dinleyebiliyorum... evladiyelik bir alet. kulaklığınıda değiştirmişler bunu sennheiser'a yaptırmışlar diye okumuştum bir yerde, bana yetti.

Nereden kaça aldın? Birkaç aydır ebay'de var ama bi mağazadan almak daha iyi olur diye düşündüğüm için almadım. Bir de şarjı 44 saate yakın gidiyor mu gerçekten?

sahibinden.com da satan biri vardı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

quote:

sahibinden.com da satan biri vardı..

Efsane dondü diye bi konu ilan vardı hatirliyorum :-D 200-220 gibi bir fiyata satiyodu. Enayiyiz ya biz 100 lira fazladan verip ondan alicaz. İnsan yüzde yüz kar koymaz ki kardesim ne kazıkçı insanlarımız var :-)

• quote:

quote:

yurdışından bir arkadaşıma getirttim. mağaza satışı bildiğim kadarıyla rusya ve çin'de var. pil durumu; normal akalin pille bugün dördüncü gün, şarkı at, karıştır kurcala radyo kaydet, radyodan kaydet falan... üç çubuktan biri gitti.

yeni aletler çıkıyor, değişik özellikler geliyor falan ama bu alet bir klasik olur bence, imkan varsa üçe beşe bakılmaz alınır derim.

• ebaydan alsak gumrum sorunu yasarmıyız sıkıntı olurmu alan varmı daha once?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruxxx

ebaydan alsak gumrum sorunu yasarmıyız sıkıntı olurmu alan varmı daha once?

gümrük memurunun insafına kalırsınız..

ama üzerine hediye diye not düşürür göndertirseniz sıkıntı olmaz gibi geliyor bana..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.