Şimdi Ara

T30 mu, W70 mi, N1 mi ? Hangisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

bu da suanki mevcut hp photosmart 720 makina ile cektigim resim. aslinda hic fena degil, 2001 model, 3MP.

T30 mu, W70 mi, N1 mi ? Hangisi

https://store.donanimhaber.com/69/32/30/69323051d7120ef221816cb0c06a55da.jpg
  • bahsi gecen bu ultra compact modellerin hepsini detaylı olarak bende inceledim ..
    gördügüm kadarıyla bunlar arasında en yüksek fotograf kalitesi belirgin bi Farkla Canonda ixus 800 is de ...
  • Kesinlikle IS 800 kıyas kabul etmez diğerleriyle
  • Yaklaşık 1 aydır T 30 kullanıyorum. Oldukça iyi bir makine. Bende almadan önce T30 ve N1 arasında bayağı tereddüt etmiştim. W 70 bence diğer ikisine rakip olamaz.
    Daha sonra T30 u tercih ettim. Şu an için çok memnunum özellikle resim ve video kalitesi üst seviyede. Bu benim 3. dij. fot. makinem daha önce hp507 ve casio z120 kullanmıştım. z120 full manual ayarları olan bir cihazdı ama hiç manual ayarlarını kullanmamıştım. Bundan dolayı T 30 öne çıktı.
    N1 e göreT 30 un artıları;
    - Boyutları
    - Steady shot
    - Objektifinin dışarı çıkmaması ( dolayısıyla istem dışı açılmalar sonucu problem olmuyor )
    - Video kayıt sırasında optik zoom ( 3x ) yapabilmesi ( ki ben bu özelliğini almadan önce bilmiyordum )
    - Pil ömrü ( klavuzda 420 çekim yazıyor. ben henüz deneme şansı bulamadım )
    T 30 un eksileri;
    - T 9 dan daha büyük boyutları
    - Kapağı ( sanki çabuk bozulacak izlenimi veriyor )
    - Ekran üstünde çok parmak izi kalıyor
    - Manual ayarlara izin vermiyor ( bu benim için o kadar önemli değil )
    - Çekilen resimler üzerine tarih yazmıyor ( hp 507 bile yazabiliyordu )
    - Fiyatı yüksek
    Bu eksilerine rağmen manual ayarlarla uğraşmak istemeyenler için, T30 alınabilecek en iyi makine. Alacaklara tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.